Tipy na darčeky pre partnera

Asi každá žena chce dať svojmu partnerovi vždy ten najlepší darček po akom túži. Čo však kúpiť ak dotyčný muž naozaj nič nepotrebuje a po ničom netúži? To je ťažko povedať, ale asi najvhodnejšie v takomto prípade je kúpiť mu niečo zábavné, prípadne aj praktické, ale v každom prípade originálny darček.


Medzi tie praktické a zároveň vtipné darčeky patria aj rôzne veľmi originálne budíky, ktoré potešia každého spachtoša. Takže ak je Vaša drahá polovička takmer neschopná vstať ráno na čas, tak mu kúpte nejaký z týchto budíkov a zobudí sa istotne. Veľmi zaujímavý je napríklad Clocky - utekajúci budík, tento pri budení doslova uteká po izbe, a tým pádom musí človek reálne vstať z postele aby ho vypol. Na podobnom princípe funguje o skákajúci budík, ktorý však namiesto behania skáče. Asi najzaujímavejší dizajn má bombový budík. Tento vyzerá naozaj ako bomba pred výbuchom a pred budením najprv začne tikať a následuje silná explózia. Verte, že s týmto budíkom problémy so vstávaním zmiznú.


No netreba zabúdať ani na klasické darčeky ako sú napríklad hrnčeky. Poviete si možno, že to je už obohrané a nezaujímavé? Práve naopak, stačí nájsť hrnček s nejakým vtipným motívom a skvelý darček je na svete. Odporúčame napríklad hrnček s fotorámikom na fotku, stačí ak tam dáte svoju fotku a Váš drahý bude pri každej kávičke myslieť iba na Vás. Ak má Váš partner zmysel pre humor a neurazí sa kvôli nejakému žartíku, tak môžete siahnuť i po hrnčeku s prekvapením. Ten ma vpredu nápis You are hot... No zospodu je prekvapenie - nápis But I am desperate... Tak ak chcete svojho mužíka trošku vytočiť a rozosmiať, skúste to. Ale nezabudnite ho uistiť, že to je naozaj len žart! Pre lenivejších chlapov sa skvelo ako darček hodí hrnček pre pohodlných, ktorý nápoj zamieša sám.


Z praktických darčekov sa môže Vášmu partnerovi napríklad hodiť hľadač kľúčov. Veď ktorý chlap ich každú chvíľu nehľadá? Pre mužov často cestujúcich autom je veľmi praktickým a zároveň originálnym darčekom nanopodložka. Tá udrží predmety na svojom mieste i pri divokej jazde. Vhodný môže byť rám na fotky z ktorých mu viete vytvoriť peknú koláž z vášho života.


Ak ste však rozmýšľali o trošku pikantnejšom darčeku, tak skúste kocky lásky. Tie Vám určite pomôžu okoreniť Váš vzťah. Podobný účinok budú mať určite i mentolové nohavičky či mentolová podprsenka. Síce nejde o dar priamo pre chlapa, ak si ho však oblečiete, verte, že ho potešíte ako nikdy predtým.


Dúfame, že vyskúšate aspoň jeden z našich nápadov a urobíte tak svojmu miláčikovi výnimočné narodeniny na ktoré nezabudne.

Menu :

Veselé originálne darčeky

Rámy na fotky

Magazín pre ženy

Magazín pre mužov men.sk

internetový magazín

Originálne darčeky