Tipy na darčeky pre kamaráta

Váš najlepší kamarát má narodeniny, či ho chcete potešiť darčekom k Vianociam? Ale už nemáte žiadne originálne nápady? Poradíme Vám!


Skúste to overenou klasikou ozvláštnenou o skvelý originálny motív. Hrnčeky sú veľmi praktické a napríklad taký hrnček Natankuj ma je veľmi vhodným darčekom. Vždy totižto na stupnici ukazuje aký je plný. Ak je Váš kamoš počítačový maniak, tak u neho určite zabodujete s hrnčekom Milujem svoj počítač. Pri téme hrnčekov netreba zabudnúť ani na veľmi obľúbené Striptíz hrnčeky. To ako fungujú, je asi jasné každému.


Ak chcete svojho kamaráta fakt rozosmiať, obstarajte mu chick-clicker, určite ho tento nápad pobaví. Pre notorických hľadačov kľúčov je skvelým darčekom hľadač kľúčov, ktorý skráti čas hľadania na minimum.


Veľmi zábavným darčekom s ktorým sa dá stráviť veľa času je aj hydrofóbny piesok. Tento piesok je nezmáčivý a tak ani vo vode nenavlhne, vďaka čomu je s ním taká zábava.


Pre chlapov pracujúcich v kancelárii je krásnym a praktickým darčekom Gravity pero. Toto pero je veľmi elegantné a dokonale doplní každý stôl v hocijakej kancelárii.


A čo takto svojmu kamošovi, zarytému fajčiarovi, tento krát darovať niečo, čím ho motivujete na skončenie s fajčením. Ide o kašľajúci popolník, ktorý je v tvare pľúc a pod každou cigaretou spustí tuberkulózny kašeľ a ten znechutí cigarety každému.


Pre stresovaných mužov je ideálnym darčekom tzv. Wrist ball. Je to ideálna posilňovacia pomôcka zápästí, ktorá zároveň pomáha zbavovať sa stresu.


Ďalším darčekom, ktorý pôsobí upokojujúco a zábavne zároveň je mravčia farma. Ide o nádobu s priehľadným modrým gélom, ktorý slúži ako výživa mravcov. Tí budú v géle tvoriť veľmi zaujímavé chodby. Sledovanie ich práce je veľmi zábavné.


Snáď sme Vás inšpirovali originálnymi darčekmi a nájdete presne to, čo sa hodí práve pre Vášho dobrého kamaráta.

Menu :

Veselé originálne darčeky

Rámy na fotky

Magazín pre ženy

Magazín pre mužov men.sk

internetový magazín

Originálne darčeky