Alkoholové darčeky

Podľa názvu Vás možno napadne, že sa budeme opakovať a znova pôjde o nejaký tekutý mok. No nie je to pravda. Darčeky z tejto kategórie sú totiž veľmi originálne a sú veľmi vhodné najmä pre mladých chalanov, ktorí radi trošku popíjajú hlavne v spoločnosti svojich kamarátov.


Alkoholová ruleta Ako prvý možný darček spomenieme rôzne zaujímavé hry. Veľkej obľube sa napríklad teší alkoholová ruleta. Ide o klasickú ruletu doplnenú o 16 pohárikov. Stačí ich len naplniť nejakým alkoholom a hra sa môže začať. Môžete veriť, že s touto hrou bude každá párty či chata o kúsok zábavnejšia.


Ďalšou podobnou hrou, tento krát pre 2 osoby, sú alkoholové piškvorky. Táto hra je vhodným darčekom asi pre každého chlapa, veď koho by nebavila klasická stredoškolská zábavka doplnená o 9 panákov naplnených niečím chutným? Takýmito darčekmi určite zabodujete.


Krásnym darčekom, ktorý zaručene poteší, je aj alkohol kolt. Tento darček v štýle divokého západu poteší určite každého cowboy-a, ale nielen jeho. Vďaka tejto pomôcke sa nalievanie stane veľkou zábavou, možno väčšou ako samotné pitie. Na zábavné nalievanie panákov existuje ešte niečo, tiež vhodné ako veľmi originálny a zábavný darček - domino poháriky.


Pre milovníkov ľadovo vychladeného piva existuje darček šitý na mieru - samochladiaci pollitrák, ktorý udrží každý nápoj dlhšie studený. Podobný charakter má aj darček vhodnejší pre mužov obľubujúcich trošku tvrdší alkohol - ide o ľadové panáky, ktoré sa jednoducho vytvoria zmrazením vody v špeciálnych formách. Pitie z takýchto panákov je jednoducho zážitok.


stojan na vínoAk hľadáte darček pre mužov obľubujúcich víno, tak Vám radíme kúpiť veľmi originálny stojan na víno v podobe reťaze. Tento stojan je veľmi efektný a každý vinár sa takémuto darček na sto percent poteší. Ak ho ešte k tomu doplníte o originálny kódový zámok na fľašu, tak je radosť obdarovaného zaručená.


Pre pivárov existuje množstvo vhodných darčekov. Ako napríklad rôzne originálne otvárače na fľašu - či už v podobe kľúča alebo prsteňa. Veľmi vtipným darčekom je i pivný krokomer, ktorý okrem merania počtu krokov, ukazuje i množstvo pív spálených chôdzou.


Veríme, že nápady na alkoholové darčeky Vás inšpirovali a niekomu zo svojich blízkych vyčaríte úsmev na tvári práve takýmto originálnym darom.

Menu :

Veselé originálne darčeky

Rámy na fotky

Magazín pre ženy

Magazín pre mužov men.sk

internetový magazín

Originálne darčeky